boazeria do saun, drewno do saun, listwy do saun, listwy ławkowe do saun, panele drewniane do saun, panele do saun, ozdobne listwy do saun, akcesoria do saun, drewniane akcesoria do saun, drewno, listwy, świerk skandynawski, świerk, cedr, jodła kanadyjska, olcha, osika, osika termo, abachi, boazeria, panele, akcesoria, higrometr, termometr, klepsydra, chochla, czerpak, wiaderko, bangkirai, sauna
   

KFD Sp. z o.o.
05-120 Legionowo, ul. Olszankowa 51
tel. +48 22 774 32 16, fax +48 22 774 17 11
e-mail: info@kfd.eu

 
 
»
szybki wybór
 
Drewno do sauny
 
Panele na ławki sauny
 
Wkłady kominkowe
 
Piece i akcesoria do sauny
 
»
strona główna
» informacje o firmie  » produkty  » kontakt z nami  » mapa serwisu
   
 

Ochrona prywatności

Firma KFD Sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie dziękuje za zainteresowanie okazane naszym produktom (kominki, piece, akcesoria i drewno do sauny, łaźnie parowe, wanny SPA, baseny).

 Nasza firma będąc administratorem danych osobowych znajdujących się na niniejszej stronie szanuje indywidualne prawo do prywatności i nie gromadzi ani nie zarządza żadnymi danymi osobowymi (w szczególności imieniem i nazwiskiem, adresem e-mail, numerem telefonu), o ile dana osoba nie dostarczyła takich danych dobrowolnie. Przekazane nam przez Użytkowników (w celu uzyskania szczegółowych danych o naszych produktach) dane osobowe są zbierane i przechowywane. Zebrane informacje umożliwią nam zrealizowanie konkretnych zamówień. Proces zbierania dotyczących Państwa informacji jest przez nas poddany stałej kontroli, gwarantujemy bezpieczeństwo otrzymanych przez nas danych oraz ich właściwe wykorzystywanie w zgodzie z obowiązującym w Polsce prawem w szczególności z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

 Dane logów systemowych wykorzystywane są przez KFD Sp. z o.o. w celach technicznych związanych z administracją naszego serwera. Dane te nie pozwalają na identyfikacje użytkownika witryny oraz nie zawierają żadnych informacji o charakterze osobowym.

 Udostępnione nam i przechowywane przez nas informacje nie są przedmiotem sprzedaży, mogą być ona przekazane innym dostawcom, współpracującym z nami firmom w celu udoskonalenia współdziałania prowadzącego do stałego zwiększenia poziomu oferowanych przez nas usług.

 Użytkownik podający swoje dane osobowe ma prawo do wglądu do swoich danych i do ich poprawiania.

 Strona internetowa może zawierać odnośniki do innych stron, nie należących do KFD Sp. z o.o.; KFD Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za politykę ochrony danych osobowych na tych stronach internetowych. Nasza firma nie udziela gwarancji co do dokładności, kompletności czy też prawdziwości informacji zawartych w takim odnośniku. Tego rodzaju odnośniki służą jedynie wygodzie Użytkownika strony. KFD Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za występowanie wirusów komputerowych występujących na stronach internetowych, do których prowadzi odnośnik.

 Podczas przeglądania niniejszej witryny na dysku komputera Użytkownika mogą zostać zapisane pewne informacje w formie plików tekstowych, tzw. cookies. KFD Sp. z o.o. wykorzystuje te pliki w celu rozpoznawania użytkowników, którzy wielokrotnie odwiedzili naszą stronę, tworzenia statystyki odwiedzin.

 Wszelkie opinie, uwagi i pytania Użytkowników witryny dotyczące definicji, polityki prywatności, zachowania poufności informacji należy kierować na adres info@kfd.eu

 

 

  informacje o firmie  |   produkty  |   nota prawna  |   ochrona prywatnoĹ›ci  |   kontakt z nami  |   mapa serwisu
Copyright © 2006-2024 by KFD Sp. z o.o.