boazeria do saun, drewno do saun, listwy do saun, listwy ławkowe do saun, panele drewniane do saun, panele do saun, ozdobne listwy do saun, akcesoria do saun, drewniane akcesoria do saun, drewno, listwy, świerk skandynawski, świerk, cedr, jodła kanadyjska, olcha, osika, osika termo, abachi, boazeria, panele, akcesoria, higrometr, termometr, klepsydra, chochla, czerpak, wiaderko, bangkirai, sauna
   

KFD Sp. z o.o.
05-120 Legionowo, ul. Olszankowa 51
tel. +48 22 774 32 16, fax +48 22 774 17 11
e-mail: info@kfd.eu

 
 
»
szybki wybór
 
Drewno do sauny
 
Panele na ławki sauny
 
Wkłady kominkowe
 
Piece i akcesoria do sauny
 
»
strona główna
» informacje o firmie  » produkty  » kontakt z nami  » mapa serwisu
   
 

Nota prawna

KFD Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wykorzystanie informacji zawartych w dokumentach oraz związanych z nimi grafikach publikowanych na witrynie internetowej KFD w konkretnych rozwiązaniach. Wszystkie informacje oraz powiązane z nimi ilustracje są poglądowe.

 

Firma KFD Sp. z o.o. wraz ze swoimi dostawcami nieustannie udoskonalają swoje produkty (m.in. kominki, wkłady kominkowe, piece wolno stojące, sauny, piece do saun, łaźnie parowe, generatory pary, kabiny kąpielowe). Dlatego KFD Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian konstrukcyjnych, technicznych, materiałowych, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych urządzeń bez wcześniejszego powiadomienia klientów. KFD Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za utratę aktualności danych prezentowanych na witrynie KFD. Publikowane informacje oraz parametry techniczne są aktualne w momencie ich opublikowania i są uaktualniane okresowo. Mogą one ulegać zmianom w wyniku wprowadzania nowych rozwiązań. Podane w witrynie internetowej KFD informacje są poglądowe i nie stanowią zapewnienia zgodności z umową w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego, a także nie stanowią towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 wyżej wymienionej Ustawy. Indywidualne uzgodnienia właściwości, warunków gwarancji i specyfikacji urządzenia następują w umowie sprzedaży i karcie gwarancyjnej. Podane informacje na w witrynie internetowej KFD nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i następnych Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 16 z 1964 r., poz. 93 z późniejszymi zmianami). Firma KFD Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za błędy w publikowanych informacjach.

Korzystanie z dokumentów (np. teksty, aktualności, ulotki reklamowe itp.), materiałów zdjęciowych, ilustracji, wykresów, znaków towarowych publikowanych na stronach internetowych KFD jest dozwolone pod warunkiem, że:

  • firma KFD Sp. z o.o. wyraziła odpowiednią zgodę w formie pisemnej,
  • poniższa informacja o prawach autorskich widnieje na każdej kopii,
  • dokumenty są wykorzystywane jedynie w celach informacyjnych, a nie handlowych, dokumenty nie kopiowane ani przesyłane dalej w innych sieciach komputerowych ani emitowane w innych mediach,
  • nie wprowadzone zostaną żadne modyfikacje dokumentów.

Korzystanie z dokumentów w innych celach jest zabronione oraz może pociągać za sobą konsekwencje prawne.

Pozwolenie na korzystanie z wyżej wymienionych dokumentów nie obejmuje projektu i układu graficznego witryny KFD. Elementy stron internetowych KFD Sp. z o.o. są chronione prawem i nie mogą być kopiowane bądź naśladowane w całości ani w części.

Żadne logo, grafika, czy zdjęcie ze strony www.KFD.pl nie mogą być kopiowane i publikowane na innych stronach, chyba że za pisemną zgodą KFD Sp. z o.o.

Prawa autorskie: Copyright © KFD Sp. z o.o., ul. Olszankowa 51, PL 05-120 Legionowo, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Znaki handlowe: KFD oraz znaki handlowe innych producentów wymienionych na stronach internetowych KFD są zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Wszelkie prawa nie objęte niniejszą klauzulą są zastrzeżone.

 

 

  informacje o firmie  |   produkty  |   nota prawna  |   ochrona prywatnoĹ›ci  |   kontakt z nami  |   mapa serwisu
Copyright © 2006-2024 by KFD Sp. z o.o.